Terminy:

27 maja 2024 o godz. 18:00, Wrocław
Sala koncertowa Radia Wrocław,
al. Karkonoska 10

KUPBILECIKBILETYNADOŁĄCZ DO WYDARZENIA

Molto w świecie bajek Disneya

Wspólnie z różowym flamingiem MOLTO zapraszamy na FAMILIJNY KONCERT PIOSENEK z bajek DISNEYA!

Rozśpiewane bajki!
Każda bajka nie tylko niesie wspaniałą historię o tym, co w życiu najważniejsze, ale przynosi piosenki, które zapewne słyszycie w domu w wykonaniu Waszych pociech przez wiele tygodni. Nie może Was zabraknąć na tym koncercie! Sporo się natrudziliśmy i wybraliśmy najpiękniejsze piosenki z bajek Disneya, które zabrzmią w oryginalnych aranżacjach w wykonaniu BAJKOWEJ ORKIESTRY MOLTO i Krzysztofa Pachołka, głosu, który w bajce Alladyn wprowadzał całe pokolenia w magiczną Arabską noc.

Vaiana – skarb oceanu, Nasze magiczne Encanto, Coco, Król Lew…
… i wiele więcej! Będziemy razem śpiewać, rozwiązywać zagadki, tańczyć i poznamy kilka ciekawostek na temat instrumentów. Jedno możemy powiedzieć Wam na pewno – na tym koncercie nie tylko dzieci będą się dobrze bawić.

Flaming MOLTO
Dzieci i ich opiekunowie pokochali Molto – różowego, pluszowego flaminga, który już od dwóch lat wprowadza maluchy z Wrocławia w emocjonujący świat muzyki podczas cyklicznych koncertów familijnych z serii: „Flaming Molto w Muzykolandii” (2022-2023) i „Muzyczne Podróże Molto” (2023-2024). Tym razem Molto zaprosił do współpracy całą orkiestrę. Będzie bajecznie i przebojowo!

Wybierz się ze swoimi dziećmi do świata najpiękniejszych bajek Disneya, aby cieszyć się wspólnym muzykowaniem, ale również odkryć emocje, które im towarzyszą. 

 

Program:
1. Interaktywna suita z bajki Kopciuszek (15 min)
2. Miłość rośnie wokoło nas z „Król Lew”
3. Nie mówimy o Brunie z „Encanto”
4. Pamiętaj mnie z „Coco”
5. Un poco loco z „Coco”
6. Pół kroku stąd z „Vaiana”
7. Arabska noc z Alladin
8. Walc z „Piękna i Bestia”
9. Marsz z „Mickey Mouse” – wspólna zabawa

Koncert trwa 55 – 60 min