Terminy:

14 listopada 2023 o godz. 19:30
Sala koncertowa Radia Wrocław,
aleja Karkonoska 10, 53-015 Wrocław

>>>>>>>𝕊𝕆𝕃𝔻 𝕆𝕌𝕋<<<<<<<

goingappEMPIK BILETY
DOŁĄCZ DO WYDARZENIA

15 listopada 2023 o godz. 19:30
Katowice Miasto Ogrodów – Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek,
plac Sejmu Śląskiego 2, 40-032 Katowice

>>>>>>>𝕊𝕆𝕃𝔻 𝕆𝕌𝕋<<<<<<<

goingappEMPIK BILETY
DOŁĄCZ DO WYDARZENIA

16 listopada 2023 o godz. 19:30
Scena Relax,
ul. Złota 8, 00-019 Warszawa

>>>>>>>𝕊𝕆𝕃𝔻 𝕆𝕌𝕋<<<<<<<

goingappEMPIK BILETY
DOŁĄCZ DO WYDARZENIA

HAEVN. HELLO POLAND. EUROPE TOUR 2023

Wreszcie HAEVN spełniają marzenie swoich fanów w Polsce i przyjeżdżają na trzy koncerty.

Zrządzeniem losu Jorritt Kleijnen i Marijn van der Meer zostali sobie przedstawieni i odkryli wspólną pasję do opowiadania poruszających serce historii za pomocą muzyki. W krótkim czasie stworzyli swój własny muzyczny świat: HAEVN, w którym zakochała się najpierw Holandia, a potem cały świat.
Zainspirowani przez artystów takich jak Leonard Cohen, Bon Iver, Bruce Springsteen, Sting, Ray LaMontagne, ale także kompozytorów filmowych jak Thomas Newman i Hans Zimmer, HAEVN nieustannie poszukują melodii, kolorów i tekstów, które dają im radość i nadzieję.
Ich debiutancki album „Eyes Closed” pokrył się platyną, 3 single zdobyły status złotej płyty, a wiele z utworów było odtwarzanych w Holandii i innych krajach Europy. Dzięki swojemu filmowemu charakterowi ich muzyka wykorzystana została w serialach telewizyjnych (Netflix), filmach i reklamach dla takich marek jak Vodafone i Volvo.
HAEVN wyruszył w trasę, sprzedając 6 tras koncertowych w Holandii i jedną w Niemczech. Do tej pory wystąpili dla ponad 100 tys. słuchaczy.
Kolejna EP-ka „Holy Ground” okazała się ogromnym sukcesem. Ponadto zespół podjął współpracę z brytyjską piosenkarką Birdy. Zrealizowali również wymarzony projekt „Symphonic Tales”, w którym Jorrit i Marijn połączyli się z 50-cio osobową orkiestrą, aby na nowo odkryć 6 utworów z ich debiutanckiego albumu.
W tym czasie HAEVN zdobył ogromną popularność na Youtube (420.000 subskrybentów). Obecnie duet generuje ponad 4 miliony wyświetleń miesięcznie na tej platformie. Razem z ponad 1 milionem miesięcznych słuchaczy na Spotify i ponad 250 milionami odtworzeń w sumie docierają ze swoją muzyką do wielu ludzi na całym świecie